headerphoto
Start

Jak znaleźć niedrogi nocleg w Warszawie?

Moon Hostel Kraków
31-035 Kraków, ul. Starowiślna 72
Polska,
Telefon: 12 429 43 25 Fax:
Moon Hostel Warszawa
00-372 Warszawa, ul. Foksal 16
Polska,
Telefon: 505-505-590 Fax:
Moon Hostel Wrocław
50-075 Wrocław, ul. Krupnicza 6-8
Polska,
Telefon: 71 343 00 22 Fax:

Podczas planowania wyjazdu do stolicy, dla wielu osób prawdziwym kłopotem staje się zorganizowanie miejsca noclegowego.

Warszawa kojarzy się wciąż z wysokimi cenami i drogim życiem, dlatego często rezygnuje się z przyjazdu do niej. To błędne myślenie – istnieje tu szereg możliwości nocowania za naprawdę niewielką cenę. Grunt to wiedzieć, jak szukać odpowiedniego miejsca, dostosowanego cenowo do naszych możliwości. Noclegi w Warszawie to przecież niekoniecznie Marriott, Bristol czy Sheraton. Każdy znajdzie tu coś dla siebie np Moon hostel w Warszawie
Zacznijmy od tego, że w Warszawie, jak i w każdym większym mieście, cena uzależniona jest zazwyczaj nie tylko od standardu miejsca, ale też jego lokalizacji. Chcąc wynająć pokój w ścisłym centrum stolicy, na Nowym Świecie czy słynnej Mokotowskiej, możemy się gorzko rozczarować. Warto więc poszukać czegoś kilka minut drogi dalej, a za znacznie niższą kwotę.
Jeśli chcemy przespać się maksymalnie kilka nocy i nie oczekujemy szczególnych wygód, przejrzyjmy nie tylko hotele, ale również hostele w Warszawie. Poczytajmy opinie innych gości – często bywa tak, że tanie noclegi oferują nam jednocześnie całkiem przyzwoite warunki.
Zdarza się, że w niektóre ceny wliczone są także np. śniadania, co bywa często korzystną opcją dla wielu osób. Warto pamiętać, że zarówno hotele, jak i hostele dobrze sprawdzić wcześniej, by z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować miejsce. Szczególnie ważne jest to wówczas, gdy w interesującym nas terminie planowane są w stolicy większe wydarzenia, jak np. koncert znanej gwiazdy czy mecz piłkarskiej reprezentacji Polski. Imprezy tego typu ściągają do miasta wiele osób z całego kraju, a nawet z zagranicy, przez co może pojawić się problem z dostępnością miejsc.

Okiem reportera

hostele w Warszawie

noclegi w Warszawie

tanie noclegi


Ten artykuł nie był jeszcze komentowany